Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eylem görmek

Kahve falında eylem görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, üzüleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, çok büyük bir rahata ereceğine, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, fikirlerini, düşüncelerini yanlış şekilde aktarması nedeniyle istenmeyen konuşmalar yapmak zorunda kalacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen fal sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eylem gördüyseniz:

  • Bazı kimselerin sınırsız desteğini kazanırken, bazılarının da beklenmedik düşmanlıklarını çekebilirsiniz.

Kahve falında terör eylemi görmek çok mutlu bir dönem geçirileceğine, insan içine çıkmak istemeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eylem yapanları görmek ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına, arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan fal sahibinin yalnızlaşacağına delalet eder.

Kahve falında eylem görmek sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eylemcileri görmek işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eyleme katılmak fal sahibinin rahat bir nefes alacağına, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eylem yapmak işlerdeki verimin artacağına, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine yorulmaktadır.