Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin sigara içtiğini görmek

Kahve falında birinin sigara içtiğini görmek aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine, sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine yorulur.

Kahve falında birinin sigara içtiğini gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalar veya ortaklaşa yapılması gereken işlerin dikkatle ele alınması gerekiyor.

Kahve falında sigara içerken babaya yakalanmak muradının gerçekleşeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına rivayet eder.

Kahve falında çocuğunun sigara içtiğini görmek zor zamanların sona ereceğine, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, hayallerinin yıkılacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine işarettir.

Kahve falında başkasının sigara içerken görmek onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına alamet eder.

Kahve falında oğlunu sigara içerken görmek maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına rivayet eder.

Kahve falında küçük çocuğun sigara içtiğini görmek ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, yanlış seçimler yapacağına yorulur.

Kahve falında sigara içerken birine yakalanmak sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, yokluğa düşeceğine, rızık eksikliği yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında bir yakının sigara içtiğini görmek verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına tabir olunur.

Kahve falında kocasının sigara içerken görmek yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, gözyaşı dökeceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına yorulur.