Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında binanın görmek

Kahve falında binanın görmek iş hayatında sorun yaşanacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, attığı adımların boşa gideceğine, yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, amacına ulaşmayı başaracağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında binanın gördüyseniz:

  • Nedensiz yere çok fazla yorulmanıza gerek kalmayacak.

Kahve falında mor bina görmek büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, borçlarının çoğalacağına ve rızkının da eksileceğine delalet eder.

Kahve falında beton bina görmek geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine, sorunların teker teker aşılacağına işaret eder.

Kahve falında binanın üstünde görmek yanlış seçimler yapacağına, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına işaret eder.

Kahve falında taştan bina görmek sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına alamet eder.

Kahve falında yeni yapılmış bina görmek yarasını saracağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına alamet eder.

Kahve falında yüksek bir binadan aşağıya bakmak telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına, çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında boş binaya girmek alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına işaret eder.

Kahve falında büyük binalar görmek hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine yorulmaktadır.