Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında altın paylaşmak

Kahve falında altın paylaşmak hayal kırıklığına uğratılacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, ideallerine ve isteklerine ulaşacağına, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine, akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine inanılır.

Kahve falında altın paylaşmak gördüyseniz:

  • Değişmesi gereken şeyler varken, farklılaşması gereken şeylerin olduğu gibi kalmasında ısrarcı olmamalısınız.

Kahve falında altın paylaşmak doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan fal sahibinin iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine tabir olunur.

Kahve falında altın bulmak ve paylaşmak hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine delalettir.

Kahve falında altın bulup paylaşmak kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine alamet eder.

Kahve falında çiğ et paylaşmak ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, moralinin düzeleceğine delalettir.

Kahve falında biriyle ekmek paylaşmak sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine inanılır.

Kahve falında cevizi paylaşmak sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine ve huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına işarettir.

Kahve falında tost paylaşmak huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, edilen duaların kabul olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ceviz paylaşmak başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına işarettir.