Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşine araba almak

Kahve falında eşine araba almak bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, başarıyla geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına delalet eder.

Kahve falında eşine araba almak gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya iş hayatınızda değişiklik yapmak istiyorsanız işlemleri başlatmalısınız.

Kahve falında eşini araba sürerken görmek aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine işarettir.

Kahve falında eşinin araba kullandığını görmek korkularının üzerine gideceğine, uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eşinin araba sürdüğünü görmek ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına ve başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına rivayet eder.

Kahve falında eşiyle arabaya binmek eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında eşini araba kullanırken görmek üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, ne yapacağına tabir olunur.

Kahve falında eşinin araba aldığını görmek hedeflerini gerçekleştireceğine, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eşinin araba kazası yaptığını görmek deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına delalettir.

Kahve falında eşini arabada görmek huzura kavuşacağına, çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen herşeyin en iyisini gerçekleştireceğine yorulmaktadır.