Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birilerinin kaçırıldığını görmek

Kahve falında birilerinin kaçırıldığını görmek muradına ereceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına ve huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birilerinin kaçırıldığını gördüyseniz:

  • Kişisel değişiklikler yapmanız olumlu geri dönüşler alınmasına neden olabilir.

Kahve falında birilerinin kaçırıldığını görmek herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, bu ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birileri tarafından kaçırıldığını görmek yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, iftiraya uğrayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birilerinin kaçtığını görmek başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, çok kötü hissedileceğine yorulur.

Kahve falında birileri tarafından kaçırılmak ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine ve çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine delalettir.

Kahve falında birilerini kaçırmak buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına tabir olunur.

Kahve falında birilerine hediye almak hidayete ereceğine, hikmete kavuşacağına, gittikçe çıkmaza düşeceğine yorulur.

Kahve falında birilerin kavga ettiğini görmek artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan fal sahibinin yalnızlaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında küs olduğun birileriyle barışmak çok kötü günler geçirileceğine, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına işaret eder.