Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah elbiseli insanlar görmek

Kahve falında siyah elbiseli insanlar görmek kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, şansın döneceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, kişinin fena halde yanılacağına, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah elbiseli insanlar gördüyseniz:

  • Ciddi bir sağlık probleminiz olmamakla birlikte kendinize dikkat etmeyi ihmal etmemelisiniz.

Kahve falında siyah elbiseli insanlar görmek bunun için Allah’a şükredeceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine yorulur.

Kahve falında siyah takım elbiseli insanlar görmek bazen umutlarını yitireceğine, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş insanın elbisesini giymek maaşının artacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine tabir olunur.

Kahve falında ölü insanı takım elbiseli görmek tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine işarettir.

Kahve falında takim elbiseli insanlar görmek kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz elbiseli insan görmek işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına delalettir.

Kahve falında sevdiğini siyah elbiseli görmek rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, üstün başarılar alacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine işaret eder.

Kahve falında siyah ve beyaz elbise giymek hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına, istediği arabaya bineceğine alamet eder.