Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah kırmızı renk görmek

Kahve falında siyah kırmızı renk görmek isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına, bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına, iş hayatında yeni bir dönem açılacağına, uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, mutlu günler yaşanacağına, sevinileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında siyah kırmızı renk gördüyseniz:

  • Belli değişiklikleri açıkça uygulamaya koymanız engeller ya da baskılarla karşılaşmanıza neden olabilir.

Kahve falında siyah kırmızı renk görmek ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine, başarı ve zafer kazanacağına inanılır.

Kahve falında siyah ve kırmızı renk görmek asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına işarettir.

Kahve falında kırmızı renk ceket giymek ruhsal olarak etkileneceğine, çok mutlu günler geçireceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kırmızı renkli meyve görmek atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hastalıklarının azalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kırmızı renkli gömlek görmek sevinçli haberler alınacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü fal sahibinin tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına delalettir.

Kahve falında kırmızı renk araba görmek tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına, geleceğine tabir olunur.

Kahve falında kırmızı renkli kedi görmek zor geçecek bir eğitim dönemi geçirileceğine ve beklenen sonuca ulaşılamayacağına, bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz ve kırmızı renk görmek hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, fesada bulaşacağına inanılır.