Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gazi olmuş asker görmek

Kahve falında gazi olmuş asker görmek pişman olacağı şeyler yapacağına, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, kısmetlerinin bol olacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, çok zor bir yoldan geçeceğine tabir olunur.

Kahve falında gazi olmuş asker gördüyseniz:

  • Bazı beklentileriniz olan kişiler istediğiniz konulara odaklanmakta zorluk çekebilirler.

Kahve falında askerde gazi olmak maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında asker gazi görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, sermaye elde edeceğine, rızık bolluğu içinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında gazi asker görmek hayat kalitesinin de yükseleceğine, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gazi olmuş asker görmek bir sebeple çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına yorulmaktadır.

Kahve falında gazi görmek dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, helal rızka kavuşacağına inanılır.

Kahve falında osman gaziuyi görmek atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, çok para kazanılacağına işarettir.

Kahve falında birinin gazi olduğunu görmek mutlu olacağına ve güleceğine, mutlu olacağına, hafifleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında orhan gaziuyi görmek sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, övgü dolu sözler işiteceğine ve göğsünün kabaracağına rivayet eder.