Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pijama görmek

Kahve falında pijama görmek ağız tadının yerine geleceğine, arkadaşları, dostları, akrabaları, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, kolaylıklarla, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, sevilen bir kişinin söyleyeceği gurur kırıcı bir söz yüzünden büyük bir üzüntü yaşanacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında pijama gördüyseniz:

  • Size yeni görev, sorumluluk veya yük yüklemeye çalışan ya da sizi yavaşlatan kişiler olabilir.

Kahve falında kırmızı pijama giydiğini görmek kısmetinin artacağına, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında çizgili pijama görmek kötü günler için daima kenarda para tutacağına, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına yorulur.

Kahve falında erkek pijaması görmek sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına, fal sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine delalet eder.

Kahve falında pazen pijama görmek iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine işaret eder.

Kahve falında gece pijaması görmek yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sorunlarının sürekli artacağına işaret eder.

Kahve falında sökük pijama görmek tatsız sözlerin de unutulacağına, çeşitli kırgınlıklar olacağına, ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mor pijama görmek alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, şansının kendinden yana olacağına ve kaderin nihayet yüzüne güleceğine delalettir.

Kahve falında ipek pijama giymek kamyon eski ve küçükse girişilecek işten zarara uğramış bir şekilde çıkılacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına rivayet eder.