Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki ay görmek

Kahve falında iki ay görmek eşi ile problemler yaşayacağına, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için falı kapatan kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına, hayatının kötüleşmeye başlayacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, ekmeğini alın teri ile kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında iki ay gördüyseniz:

  • Olayları değerlendirirken duygularınızla değil, mantığınızla hareket edin.

Kahve falında yeni doğmuş ay görmek kazancının günden güne düşeceğine, borcunun kalmayacağına yorulur.

Kahve falında ay doğduğunu görmek kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, iş hayatında çok rahat edeceği bir çalışma ortaya koyacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz kutup ayisi görmek eğlenceli günler yaşayacağına, büyük işlere girileceğine yorulur.

Kahve falında ayçiçek çekirdek yediğini görmek iyi ruh halinin bozulacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine işarettir.

Kahve falında birinin ayrilmasini görmek sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında aygaz görmek kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine, onların başarıları ile övüneceğine alamet eder.

Kahve falında parlayan ay görmek eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine ve aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına alamet eder.

Kahve falında yarım ay görmek planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine alamet eder.