Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında halı fırçalamak

Kahve falında halı fırçalamak maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, zaman zaman kişiyi ezeceğine, gerek görürse insanların içine fitne sokacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, zor bir hayat sürmeye başlayacağına, bolluk ve bereket yaşayacağına yorulur.

Kahve falında halı fırçalamak gördüyseniz:

  • Ufak tefek sakalıklara veya agresif kişilere karşı gerekli tedbirleri alın.

Kahve falında halı fırçalamak hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına alamet eder.

Kahve falında tahta fırçalamak ortaklıkların bozulacağına, verdiği kararları, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında saç fırçalamak ruhunu ve bedenini dinlendireceğine, fal sahibinin kendi fikrini savunurken herkesin kalbini kıracak konuşmalar yapacağına işarettir.

Kahve falında dişlerimi fırçalamak yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında banyo fırçalamak hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, istediği arabaya bineceğine işarettir.

Kahve falında dişlerini fırçalamak patlama noktasına geleceğine, geçim için verdiği savaşın kızışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birinin diş fırçaladığını görmek onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, takdir edilen kişi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kirli diş fırçalamak fal sahibinin bu şansını iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına alamet eder.