Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kamış görmek

Kahve falında kamış görmek sağlığının yerine geleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine, çarelere ve çözümlere kavuşacağına, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına işarettir.

Kahve falında kamış gördüyseniz:

  • Iş yerinizde olası bir tartışmaya karşı dikkatli olun.

Kahve falında şeker kamışı yemek zorlukların bitmesine, geçim sıkıntısının son bulmasına, çok büyük mutluluk yaşanacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine işarettir.

Kahve falında kamış kesmek kötü günleri arkasında bırakacağına, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine işaret eder.

Kahve falında kamış görmek talihin yüze güleceğine, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında şeker kamışı görmek çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kamış biçmek herkesin ilgisinin çekileceğine, geleceği için de kendisine cesaret vereceğine rivayet etmektedir.