Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendi bebeğinin emeklediğini görmek

Kahve falında kendi bebeğinin emeklediğini görmek sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına, yalan söyleyeceğine, rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına, bazı büyük çalışmalar yapacağına, maddi zararın büyük olacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına, sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine işaret eder.

Kahve falında kendi bebeğinin emeklediğini gördüyseniz:

  • Size çok gereken birşeylere sahip olmanız olasıdır.

Kahve falında kendi bebeğinin emeklediğini görmek aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına ve çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, aksiliklerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında erkek bebeğin emeklediğini görmek ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına yorulur.

Kahve falında bebeğin emeklediğini görmek borçlanacağına, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine alamet eder.

Kahve falında bir bebeğin emeklediğini görmek mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, emeklerinin boşa gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bebeğinin emeklediğini görmek başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine, dargınların ve kırgınların barışacağına işarettir.

Kahve falında yerde emeklemek ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yolda emeklemek her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında karda emeklemek sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine ve birlikte olunan kişi ile ayrılık yaşanacağına, sağlığının ve moralinin bozulacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine tabir olunur.