Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dişi temizlemek

Kahve falında dişi temizlemek özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına, yakın akrabadan gelecek habere, istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine işarettir.

Kahve falında dişi temizlemek gördüyseniz:

  • Uyum sağlama yeteneğiniz ilerlemenizi kolaylaştıracak.

Kahve falında dişini temizlemek bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, özlediği yerlere yolculuk edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dişini temizlediğini görmek hoş olaylar yaşayacağına, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının dişini temizlemek bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında birinin dişini temizlemek üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında dişi temizlemek yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, büyük miktarda para kazanacağına yorulur.

Kahve falında çürük dişi temizlemek çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, aksine işe neredeyse köstek olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında alt köpek dişi görmek her daim Allah yolunda olacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına delalet eder.

Kahve falında sallanan dişi çıkarmak güzelliklerle dolacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine inanılır.