Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çay yaptığını görmek

Kahve falında çay yaptığını görmek iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çay yaptığını gördüyseniz:

  • Neler yapılabileceğine odaklanmalısınız.

Kahve falında başkasının çayını içmek sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında çaya davet etmek ancak en kısa zamanda bu sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup iş hayatına ve aile hayatına geri döneceğine, büyük bir gruba liderlik edileceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına delalet eder.

Kahve falında çay hazırlamak sıkıntılarını bu sayede çözeceğine, yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına alamet eder.

Kahve falında simit ve çay görmek kendine olan özgüvenine kavuşacağına, sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına inanılır.

Kahve falında çay içeni görmek alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına işarettir.

Kahve falında yarım bardak çay görmek hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, çok büyük bir endişeye kapılacağına, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine delalettir.

Kahve falında ateşte çay yapmak çekilen çilelerin sona ereceğine, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine alamet eder.

Kahve falında pişmemiş çay görmek birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına işaret eder.