Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiğinle piknik yapmak

Kahve falında sevdiğinle piknik yapmak hasadının tarlasında kalacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, her zaman hürmet göreceğine, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine, çok mutsuz olacağına, hastalanacağına, işini kaybedeceğine, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine işaret eder.

Kahve falında sevdiğinle piknik yapmak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle yapacağınız planlar ya da geçireceğiniz zaman ilişkilerinizin güçlenmesini sağlayabilir.

Kahve falında sevdiğinle piknik yapmak sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında mezarlıkta piknik yapmak kişinin isteklerine nail olacağına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına alamet eder.

Kahve falında dere kenarında piknik yapmak yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine delalettir.

Kahve falında ailecek piknik yapmak buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve fal sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine yorulur.

Kahve falında yeşil alanda piknik yapmak sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine işarettir.

Kahve falında deniz kenarında piknik yapmak dünya hayatında huzurlu olmaya, tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kırda piknik yapmak çok büyük üzüntüler yaşayıp ister istemez maddi sıkıntılar içinde yaşamak zorunda kalacağına, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşlarla piknik yapmak eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine rivayet etmektedir.