Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birisine eşya vermek

Kahve falında birisine eşya vermek geleceğin güzel ve hayırlı olacağına, kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, eline geçen kazancı daha da arttıracağına, üzüleceğine ve yıkılacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, düşmanlarından korkmak yerine, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine yorulur.

Kahve falında birisine eşya vermek gördüyseniz:

  • Bazı hamlelerinizi gizlice gerçekleştirmek veya diğerlerinin işlerinize karışmasını engellemek amacında olabilirsiniz.

Kahve falında beyaz renkli eşya görmek endişe verici bir durumla karşılaşılacağına, fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine yorulur.

Kahve falında mutfak eşyası almak ileriye gideceğine, zor durumların el birliği ile aşılacağına rivayet eder.

Kahve falında eski eşyaları toplamak sağlık sorunları dolu bir dönem geçirileceğine, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eşya paylaşmak çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında kaybolan eşyanı görmek fal sahibinin gözyaşı dökeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eşya yanması görmek bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, bu kişinin kabul etmeyeceğine ancak daha sonra özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında odadan odaya eşya taşımak düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, eğer falı kapatan kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine tabir olunur.

Kahve falında yanan eşya görmek hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine inanılır.