Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiğini başka erkekle görmek

Kahve falında sevdiğini başka erkekle görmek huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, üzüleceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, yeteneklerine, bilgisine ve deneyimlerine hiç uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalacağına, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine tabir olunur.

Kahve falında sevdiğini başka erkekle gördüyseniz:

  • İleride pişman olacağınız şeyler yapabilir veya söyleyebilirsiniz.

Kahve falında sevdiği kızı başka erkekle görmek aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına, yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine inanılır.

Kahve falında sevdiğin kızı başka bir erkekle görmek hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, iyi halini yitireceğine delalettir.

Kahve falında sevdiğini başka erkekle görmek önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına işaret eder.

Kahve falında sevdiğin erkeği başka bir kızla görmek hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına işaret eder.

Kahve falında sevdiğin erkeği başka kızla görmek hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına delalettir.

Kahve falında sevdiği erkeği başka kızla görmek sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, ne yapacağını şaşıracağına inanılır.

Kahve falında başka bir erkeği sevmek ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine alamet eder.

Kahve falında evliyken başka birini sevmek kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına, güzel fırsatların ele geçirileceğine yorulmaktadır.