Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kalbi görmek

Kahve falında kalbi görmek maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, muradına ereceğine, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, duygularının karşılık göreceğine, sorunlardan kısa süre içinde kurtulmaya işaret etmektedir.

Kahve falında kalbi gördüyseniz:

  • Sürekli olarak kendi geçmişinizi referans alıyor olabilirsiniz.

Kahve falında kalbinin durduğunu görmek ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında kalbini dinlemek eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kalbinden ameliyat olmak uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına inanılır.

Kahve falında birinin kalbinden vurulduğunu görmek sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına işaret etmektedir.

Kahve falında kalbi dışarıda görmek fal sahibinin de hayattan daha fazla zevk alacağına, şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine alamet eder.

Kahve falında kalbin sıkıştığını görmek doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına yorulur.

Kahve falında insan kalbi görmek işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, maddi güç elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kalbi elinde görmek ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, sorunların artacağına alamet eder.