Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında jinekoloğa muayene olmak

Kahve falında jinekoloğa muayene olmak başında büyük uğursuzlukların ve şanssızlıkların dönüp durduğuna, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında jinekoloğa muayene olmak gördüyseniz:

  • Hangi durum olursa olsun, dikkatli olmamanız durumunda, ilginç zannedilen, akıllara zarar fikirler ortaya çıkabilir.

Kahve falında göz muayenesi olmak mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, tartışmaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında göz doktoruna muayene olmak eline büyük fırsatlar geçeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, çıkar için insanlara zulmetmeye işaret eder.

Kahve falında dr muayene olmak ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, kişinin pek çok hatalı davranış içinde olacağına rivayet eder.

Kahve falında doğum doktoruna muayene olmak borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, bütün maksatlarının gerçekleşmesi tabir olunur.

Kahve falında doktor muayenesi görmek eğer yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine işaret eder.

Kahve falında doktora muayene olduğunu görmek geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine işarettir.

Kahve falında muayene edildiğini görmek kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, parasını ve işini kaybedeceğine yorulur.

Kahve falında bayan doktora muayene olmak kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine rivayet eder.