Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gökyüzü olayları görmek

Kahve falında gökyüzü olayları görmek babaevinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve fal sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, sevindirici haberler alınacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, işlerine yeni işler katacağına, işlerinin çok yolunda gideceğine, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, doğruluktan ayrılmayacağına rivayet eder.

Kahve falında gökyüzü olayları gördüyseniz:

  • Uğraşmanız gereken çok sayıda şey olsa da, aslında en çok neye odaklanmanız gerekiyorsa ona odaklanmanızda fayda var.

Kahve falında gökyüzü olayları görmek uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, iş arkadaşları arasında tartışma yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında doğa olayları görmek hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına yorulur.

Kahve falında bir olaya tanık olmak yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına alamet eder.

Kahve falında yaşanmış bir olayı görmek bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına işaret eder.

Kahve falında garip olaylar görmek sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında olay çıkarmak iş hayatında her zaman sıkıntılı günler geçireceğine, eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine işarettir.

Kahve falında bir olaydan kaçmak sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine işarettir.

Kahve falında yaşanmış olayı görmek hanesine bolluk ve bereket dolacağına, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine alamet etmektedir.