Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ünlü kaleci görmek

Kahve falında ünlü kaleci görmek yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, hasretliklerin bir araya geleceğine, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine, terfi alamayacağına, çok büyük kazanç elde edileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına işarettir.

Kahve falında ünlü kaleci gördüyseniz:

  • Alışılmadık bir iş fırsatı veya işle ilgili bakış açısı dikkatinizi çekebilir.

Kahve falında ünlü kaleci görmek kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına rivayet eder.

Kahve falında kalebodur döşemek sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, işlerin çığırından çıkacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz kalebodur görmek sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine tabir olunur.

Kahve falında denizin ortasında kale görmek gönülsüzce bir yere gideceğinize, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kendini kaleci görmek özellikle kendisine yakın hissettiği bir kişiye kendi özel hayatı hakkında son derece özel bir sırrı anlatacağına, sıkıntıların sona ereceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına alamet eder.

Kahve falında kaleci görmek rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kale suru görmek ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine, stresinin çoğalacağına delalettir.

Kahve falında kaleden atlamak sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, kem gözlerden ve nazardan korunacağına delalet eder.