Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kalpli dövme görmek

Kahve falında kalpli dövme görmek büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, büyük paralar kazanacağına, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, iyi konumlara geleceğine, özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalet eder.

Kahve falında kalpli dövme gördüyseniz:

  • Bazı kişiler veya bağlantılarınız yetersiz olsa bile, iş birliklerinize odaklanmanızda fayda var.

Kahve falında kalpli dövme görmek ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, işlerinin başarılı olacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine inanılır.

Kahve falında koluna dövme yapmak kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına, zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil dövme yaptırdığını görmek mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dövme yaptırmış olduğunu görmek sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına işarettir.

Kahve falında birinin dövmesini görmek genç kimselere eğitim vereceğine, işlerin ters gideceğine rivayet eder.

Kahve falında silinmiş dövme görmek dolayısıyla da huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine yorulur.

Kahve falında kolda dövme görmek verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, kendi içindeki gücü keşfedeceğine tabir olunur.

Kahve falında yeşil dövme görmek bir sebeple çok büyük zarar edileceğine, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına alamet eder.