Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında küçük köpek balığı görmek

Kahve falında küçük köpek balığı görmek yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine, hedeflerini tutturacağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına alamet eder.

Kahve falında küçük köpek balığı gördüyseniz:

  • Kendinize işlerinizi keyifle yapmanızı sağlayacak konforlu alanlar yaratabilirsiniz.

Kahve falında küçük köpek balığı görmek ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine ve aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında küçük köpek almak zor günlerin geride kalacağına ve endişelerin biteceğine, rakiplerini çok gerisinde bırakacağına inanılır.

Kahve falında beyaz küçük köpek görmek endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, güç kaybedeceğine, borçlarının kendisini çok aşacağına yorulur.

Kahve falında küçük süs köpeği görmek kendine geleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine işaret eder.

Kahve falında küçük köpekle oynamak büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına rivayet eder.

Kahve falında büyük ve küçük köpek görmek yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine, çok daha mutlu olunacağına delalet eder.

Kahve falında küçük siyah köpek görmek yaşadığı zorlukların biteceğine, gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında küçük yavru köpek görmek büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına işaret etmektedir.