Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aynada ruh görmek

Kahve falında aynada ruh görmek kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, isteklerin yerine geleceğine, sorunların çözüme kavuşturulacağına, işiyle nam salacağına, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, üzüntülerin son bulacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, zor zamanların biteceğine, güçlükle elde edilecek başarı, maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında aynada ruh gördüyseniz:

  • Olan bitenle insanların gördüğü kısımlar arasında büyük farklar olabilir ya da herkes aslında doğruyu öğrenebilecek veya gerçeği görebilecekken olayların yüzeysel kısımlarına odaklanabilirler.

Kahve falında aynada ruh görmek zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına işarettir.

Kahve falında kendini ruh olarak görmek ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, bir işi rakiplerine kaptıracağına işarettir.

Kahve falında dedemin ruhunu görmek aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ruh dövmek emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, yeni bir haneye sahip olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mezarlıkta ruh görmek çok üzülse de başka çıkar yol bulamayacağına, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında ruh olarak gezmek fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, hasret çeken sevgililerin kısa zamanda kavuşacaklarına ya da sevilen kişiyle sürpriz bir karşılaşma olacağına inanılır.

Kahve falında ölülerin ruhlarını görmek girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına yorulur.

Kahve falında ruh hastanesi görmek girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, neşesinin yerine geleceğine delalettir.