Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hasta tavuk görmek

Kahve falında hasta tavuk görmek iş yerindeki arkadaşlar ile kavgalı bir ortam oluşacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına ve deyim yerindeyse ele güne muhtaç durumlara düşeceğine, epey tartışma yaşandıktan sonra fal sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına, işinde çok ilerleyeceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine yorulur.

Kahve falında hasta tavuk gördüyseniz:

  • Bazı olayları net olarak yorumlamakta veya neler olup bittiğini anlamakta zorlanabilirsiniz.

Kahve falında hasta tavuk görmek aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hasta tavuk kesmek dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, malının ve parasının da artacağına inanılır.

Kahve falında tavuğun derisini görmek yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tavuk budu pişirmek büyük başarılara imza atacağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına rivayet eder.

Kahve falında kümesde tavuk görmek yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında bozuk tavuk eti görmek sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, arabasını ve toprağının olacağına yorulur.

Kahve falında tavuk tüyü yolmak çok büyük paralar kazanılacağına, onlardan gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tavuk yemeği yediğini görmek alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuktan ötürü aile içinde tartışmaların başgöstereceğine, çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına delalet etmektedir.