Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında altın tozu bulmak

Kahve falında altın tozu bulmak maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, işlerin bozulacağına, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine inanılır.

Kahve falında altın tozu bulmak gördüyseniz:

  • Evinizle ilgili masraflar çıkabilir.

Kahve falında toz altın bulmak başarılarının ve kazancının artacağına, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında altın tozu bulmak tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında toz altın görmek o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, bütün iş anlaşmalarının çeşitli sorunlardan ötürü iptal edileceğine tabir olunur.

Kahve falında altın tozu görmek sevinçli haberi yakınlarıyla paylaşacağına, maddi kaynakların hayaldeki eve kavuşmak için yetersiz kalacağına ve enerjisi yüksek, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine inanılır.

Kahve falında altın toz görmek eski enerjisini bulacağına, sonradan da çok üzüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında halının altında toz görmek işlerinin gitgide daha sıkıntılı bir hale geleceğine, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine işarettir.

Kahve falında koltuk altında toz görmek bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında halı altında toz görmek kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, bu durumun da kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine tabir olunur.