Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mor kan görmek

Kahve falında mor kan görmek uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına, çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, hedefine çok kolay ulaşacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine ve bunun avantajlarını kullanmayı başaracağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına inanılır.

Kahve falında mor kan gördüyseniz:

  • Bazı kişiler asıl amaçlarınızı ya da niyetinizi anlamayabilirler.

Kahve falında mor kan görmek borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında mor yazma örtmek mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, zorlukların bir anda biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mor elbise almak yeni bir eve taşınılacağına, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine delalet eder.

Kahve falında mor menekşe ekmek takdir edileceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine delalettir.

Kahve falında mor ve yeşil görmek hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Kahve falında mor koltuk almak zor ve kötü günlerden geçeceğine, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında morarmış dudak görmek önünün açılacağına, hayatının güzelleşeceğine, büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına rivayet eder.

Kahve falında mor renkli yılan görmek sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına ve kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına tabir olunur.