Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dolgu görmek

Kahve falında dolgu görmek kendi kaderi dışında, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine ve insanlardan uzak bir yaşam sürmeye başlayacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına, dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, maneviyata yöneleceğine yorulur.

Kahve falında dolgu gördüyseniz:

  • Kişisel gelişime odaklanmalısınız.

Kahve falında diş dolgusu yaptırmak düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına ancak ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dişine dolgu yapıldığını görmek düşmanlarının güçleneceğine, sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına inanılır.

Kahve falında diş dolgusu görmek hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında diş dolgusunu düşürmek çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına, para sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dişe dolgu yapıldığını görmek ekmek ve dünya malı alacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına delalettir.

Kahve falında diş dolgusu düşürmek işlere nazar değeceğine, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında diş dolgusu yaptırdığını görmek bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine, yolunda devam edeceğine yorulur.

Kahve falında dişi dolgu yaptırmak aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, gamsız bir hayat süreceğine işarettir.