Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında olgun meyveler görmek

Kahve falında olgun meyveler görmek büyük başarıya ulaşılacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, malından ve parasından olacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına ve sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında olgun meyveler gördüyseniz:

  • Göstereceğiniz olumlu davranışlarla durumu atlatabilirsiniz.

Kahve falında olgun meyveler görmek zor zamanlar yaşanacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine delalet eder.

Kahve falında olgunlaşmamış meyve görmek bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında olgun meyve görmek moralinin yükseleceğine, daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına işaret eder.

Kahve falında olgun meyve toplamak yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına inanılır.

Kahve falında olgun meyve yemek insanlar tarafından daha çok sevileceğine, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında olgunlaşmış meyve yemek bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına delalettir.

Kahve falında olgunlaşmış meyve görmek ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, çok daha iyi başarılar kazanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında olgunlaşmamış üzüm yemek rahatlık içinde yaşayacağına, hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına yorulmaktadır.