Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boş göl görmek

Kahve falında boş göl görmek borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, manevi olarak ferahlayacağınıza, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, gücünü, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, maddi zararının giderileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında boş göl gördüyseniz:

  • Sırf yardım olsun diye yararsız işlere zaman ayırıyor veya vakit kaybediyor olabilirsiniz.

Kahve falında boş göl görmek yol yordam öğretileceğine ve bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak tecrübe sahibi olması sağlanacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dağda göl görmek gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz göl görmek sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine delalet eder.

Kahve falında gölde çamaşır yıkamak başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına delalettir.

Kahve falında yeşillik göl görmek yarınlara bakacağına, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine delalettir.

Kahve falında göl kıyısında oturmak geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına işaret eder.

Kahve falında urfadaki balıklı gölü görmek saygınlık göreceğine, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine yorulur.

Kahve falında gölde balık avlamak iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına ve bundan sonra yüzünün hep güleceğine alamet etmektedir.