Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şeytanın içine girmesini görmek

Kahve falında şeytanın içine girmesini görmek rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, atılan adımların zarar vereceğine, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine, varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında şeytanın içine girmesini gördüyseniz:

  • Baskılar sıkıcı olabilir.

Kahve falında şeytanı alt etmek bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında şeytana aşık olmak muradına ereceğine, hedeflerini tutturmayı başaracağına, bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında içinde şeytan görmek işyerini kapatacağına, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında şeytana saldırmak doğru bir karar verileceğine, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında şeytan tüyü görmek erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine, maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına delalettir.

Kahve falında şeytan çarptığını görmek yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına delalettir.

Kahve falında arkadaşını şeytan olarak görmek onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına işarettir.

Kahve falında şeytanı görünce dua okumak hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine alamet eder.