Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kayın görmek

Kahve falında kayın görmek adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, güzel ve doğru işler yapacağına, başarılarını ispat edeceğine, deyim yerindeyse paranın pul olacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çekemeyenlerin de çoğalacağına, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine işarettir.

Kahve falında kayın gördüyseniz:

  • Hangi konuda ilerlemek istiyorsanız ya da size ne ilham veriyorsa o yöne ağırlık vermelisiniz.

Kahve falında yıldız kayınca dilek tutmak eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına ve bir süre daha gerçekleştirilemeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kayın görmek sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, hatalı yollara sapılacağına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına rivayet eder.

Kahve falında kayın babanı görmek kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret ederken çok daha az sayıda balık görmesi, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına işaret eder.

Kahve falında kayınını görmek hayırlı yollara gireceğine, kazançlı işler yapacağına, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kayın babanın namaz kıldığını görmek eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kayın ve elti görmek kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, yüzüne kan geleceğine, eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına tabir olunur.

Kahve falında kayınvaldesini görmek ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine tabir olunur.

Kahve falında elti ve kayın görmek yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, falı kapatan kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına delalettir.