Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında böbrek almak

Kahve falında böbrek almak onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, arkasından iyi konuşulacağına, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına inanılır.

Kahve falında böbrek almak gördüyseniz:

  • Kısa zamanda olayların akışına uyum sağlayabileceksiniz.

Kahve falında böbrekten bıçaklanmak kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına delalettir.

Kahve falında böbreğini vermek çok rahat bir şekilde çalışacağına, ortamın bir hayli gerileceğine rivayet eder.

Kahve falında böbrek vermek üzüleceğine, umduğunu bulamayacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına alamet etmektedir.

Kahve falında böbrek hastası görmek çok hayırlı işlere imza atacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında böbrek kanseri olmak imza ve söz yetkisi edineceğine, mutsuz ve üzgün olacağına tabir olunur.

Kahve falında böbreğinin alındığını görmek hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birine böbreğini vermek her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına alamet eder.

Kahve falında böbrek nakli olmak varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına, konforunun ve lüksünün yerinde olacağına delalettir.