Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fayton görmek

Kahve falında fayton görmek hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, hastalanacağına, üzüleceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, yaptığı iş ile başarılı olacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine delalettir.

Kahve falında fayton gördüyseniz:

  • İsteklerini dinleyin yani ona nefes aldırın.

Kahve falında beyaz fayton görmek içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında fayton kullanmak huzur bulacağına, sağlığını geri kazanacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, hayatının güzelliklerle, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında faytona binmek keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine inanılır.

Kahve falında fayton sürmek yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, hatalarını fark edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında faytonla gezmek maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında faytonda gelin görmek sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına ve çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına alamet eder.

Kahve falında faytonlu at görmek elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine işaret eder.

Kahve falında fayton görmek sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına, maddi sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir.