Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin elini sıkı sıkı tutmak

Kahve falında birinin elini sıkı sıkı tutmak hayal edilen herşeye kavuşulacağına, başına uğursuz olayların geleceğine, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, bu kişiler yüzünden ailesi ile arasının açılacağına, maddi durumunuzun düzeleceğine delalettir.

Kahve falında birinin elini sıkı sıkı tutmak gördüyseniz:

  • Her tür kınamadan kaçınmalısınız.

Kahve falında elini sıkı tutmak yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, ikili ilişkilerde pürüzler çıkacağına işarettir.

Kahve falında birinin elini sıkı sıkı tutmak maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, sorunlarını bu sayede bitireceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına işarettir.

Kahve falında eli sıkıca tutmak işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına delalettir.

Kahve falında birinin elini sıkıca tutmak gün yüzü görmeyeceğine, her zaman çok üzgün olacağına, verilen  sözlerin tutulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında müdürle el sıkışmak kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine işaret eder.

Kahve falında el sıkışmak kötü haberlerin alınacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında erkeklerle el sıkışmak insanlarla hoşça vakit geçirileceğine, çok mutsuz olacağına, hastalanacağına, işini kaybedeceğine rivayet eder.

Kahve falında kızla el sıkışmak sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, kişinin kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına işaret eder.