Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında nikah tazelemek

Kahve falında nikah tazelemek alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına ve bu kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, falı kapatan kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra fal sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, yaşamınızın büsbütün farklılaşacağına, malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine inanılır.

Kahve falında nikah tazelemek gördüyseniz:

  • Aşırı sinirli ya da zihinsel dağınıklık içinde olabileceğiniz gibi, fiziksel olarak aşırı dinçsiniz yani riske açık olabilirsiniz.

Kahve falında nikah tazelemek zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, tüm sorunlarının biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin nikah tazelediğini görmek büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında imam nikahı tazelemek bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine delalet eder.

Kahve falında gelinlik giyip nikah tazelemek uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına işarettir.

Kahve falında eşiyle nikah tazelemek aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında gelinlik giymek nikah tazelemek bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında iman tazelemek çok büyük kazançlar elde edileceğine, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında evlilik tazelemek karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine ve aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.