Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında düşmüş görmek

Kahve falında düşmüş görmek yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına, neredeyse mahkemelik olunacağına, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, kişinin rahat bir nefes alacağına, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, çok büyük bir mutluluk duyacağına inanılır.

Kahve falında düşmüş gördüyseniz:

  • Şüphelerinizi kendinize saklamanızda fayda var.

Kahve falında mezara düştüğünü görmek kazançlı kapıların açılacağına, eğer yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bebeğin yere düştüğünü görmek sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, insanların alım gücünün azalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kızının balkondan düştüğünü görmek işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pencereden birinin düştüğünü görmek herhangi bir sorun ile karşılaşılmayacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çocuğun uçurumdan düştüğünü görmek hayal edilen şeylerden günden güne daha fazla uzaklaşılacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının düştüğünü görmek mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine yorulur.

Kahve falında yere düşen bebek görmek sonradan da durumun ciddiyetine varacağına ve telaşlanarak, sıkıntıya düşeceğine, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına ve üstüne bir de kar edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşının damdan düştüğünü görmek iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine ve çok mutlu olunacağına yorulmaktadır.