Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir yerden kaydığını görmek

Kahve falında bir yerden kaydığını görmek büyük bir parasal sorundan ötürü iflas edileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına, atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına, onlarla çok iyi vakit geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir yerden kaydığını gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınıza uymayan belli başlı başlıkları hayatınızdan çıkartmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında bir yerden kaydığını görmek iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine işaret eder.

Kahve falında yüksek bir yerden aşağı kaymak eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, ibadete ağırlık verileceğine tabir olunur.

Kahve falında yüksek yerden kaymak alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, geçiminin zorlaşacağına inanılır.

Kahve falında bir yerden kaymak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına alamet eder.

Kahve falında yerde kaymak güç alacağına, bu sayede kötü halden iyi hale geçeceğine, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına ve elinde kalan parayla girdiği bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir yerden aşağı kaymak girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında yüksek bir yerden kaymak Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında annesini kaybettiğini görmek hiç istemediği işlere gireceğine, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine inanılır.