Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tarih görmek

Kahve falında tarih görmek kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, zor zamanlar geçirileceğine, bu yüzden falı kapatan kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, kazancının iki kat artacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Kahve falında tarih gördüyseniz:

  • Gene maddi konularda birilerinin dolandırıcılık amacıyla size sokulması da olasıdır.

Kahve falında tarih görmek ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine delalettir.

Kahve falında tarih gün görmek aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tarih sınavı görmek arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yüzük içinde tarih görmek sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tarih hocası görmek işsiz ise işe gireceğine, işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında tarih ve saat görmek yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tarih dersi görmek sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tarih atmak atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına delalet eder.