Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında donlara sıçmak

Kahve falında donlara sıçmak eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan işlerin fazla kar getireceğine, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, başarısızlığa düşeceğine, süzüleceğine, ağlayacağına, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, âlim kimselerden feyz alacağına bu sayede din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına delalet eder.

Kahve falında donlara sıçmak gördüyseniz:

  • Partnerlerinizle maddi sorumluluklar veya maddi başlıklı konularda daha dürüst olunması gerektiğine dair sohbetleriniz artabilir.

Kahve falında donuna sıçmak mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına inanılır.

Kahve falında dona sıçmak kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında donlara sıçmak kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına tabir olunur.

Kahve falında odanın ortasına sıçmak durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine ve kafasını duvarlara vuracağına, özel yaşamda da rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tuvalete sıçmak bir sebeple bir miktar zarar edeceğine, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ishal sıçmak yeni bir ilişkiye başlayacağına, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına işarettir.

Kahve falında ortalığa sıçmak çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine delalettir.

Kahve falında tabağa sıçmak yüzünün güleceğine, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine delalet etmektedir.