Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölü ayı görmek

Kahve falında ölü ayı görmek hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, eline geçen fırsatların bazı olaylar yaratacağına, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına, daha geniş rızık elde edeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, Tövbe Edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölü ayı gördüyseniz:

  • İşleri doğru şekilde ele almanız durumunda, olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında ayı ölüsü görmek ticarette zarar edeceğine, orada tatsız olaylar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında ölü ayı yavrusu görmek makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında ölü ayı görmek neredeyse işten güçten el etek çekileceğine, verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölü kutup ayısı görmek sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına rivayet eder.

Kahve falında hayvan ayı görmek işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yavru kutup ayısı görmek işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında ayı tarafından ısırılmak sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine işarettir.

Kahve falında yavru ayı beslemek çalışmalarının yarıda kalacağına, göreceği destekten dolayı moral bulacağına yorulur.