Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında deniz ev görmek

Kahve falında deniz ev görmek ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine, karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan fal sahibinin, kendi işine kavuşacağına, fal sahibini kontrol etmekten vazgeçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında deniz ev gördüyseniz:

  • Son zamanlarda zannettiğinizden fazla dedikoduya sebep olmuş olabilirsiniz.

Kahve falında deniz manzaralı eve taşınmak maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine işarettir.

Kahve falında deniz kenarında büyük bir ev görmek her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine delalet eder.

Kahve falında deniz kenarında ev yapmak inanca ve cesarete sahip olacağına, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına alamet eder.

Kahve falında denizin ortasına ev yapmak aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine inanılır.

Kahve falında denizin ortasında ev görmek yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine, işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına delalet eder.

Kahve falında denize karşı evde oturmak çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine ve çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, çok güzel günler ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında evi denizin içinde görmek ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine alamet eder.

Kahve falında denizin taşıp eve girdiğini görmek ferahlığa ve çok büyük bir bolluğa çıkılacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına delalettir.