Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sarı rengi görmek

Kahve falında sarı rengi görmek bir toplantıdan diğerine koşacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına, hakkını savunamayacağına, kapanan kapıların açılacağına, size başarı getirecek adımlar atmanıza, kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine, çeşitli fırsatlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında sarı rengi gördüyseniz:

  • Belli yönlerde ilerleyebilmek için kendinize zaman yaratmalısınız.

Kahve falında saçını sarı renge boyatmak borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında saç renginin sarı olduğunu görmek gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sarı rengi görmek herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına, rızkının eksileceğine, işlerinin duracağına delalet etmektedir.

Kahve falında saç rengini sarı görmek kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, bazen de rahat geçeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında saçı sarı renge boyatmak planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine alamet eder.

Kahve falında saçının rengini sarı görmek geçim kolaylığı içinde olacağına, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına delalettir.

Kahve falında krem rengi elbise giymek işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, eski arkadaşlarla çok fazla görüşülemeyeceği gibi, yeni bir çevre edinileceğine işarettir.

Kahve falında altın rengi araba görmek yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, varlık içinde yokluk çekileceğine, kişinin tek başına kalacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine tabir olunur.