Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kızına dua etmek

Kahve falında kızına dua etmek fal sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, karalar bağlayacağına, kısmetin ve şansın açılacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine, uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, haksızlığa uğranacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, borçlarını ödemeyi başaracağına, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine ve başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına işarettir.

Kahve falında kızına dua etmek gördüyseniz:

  • Herkes sizi takdir etmeyebilir veya sizinle ön planda yer almak istemeyebilir.

Kahve falında kızına dua etmek falı kapatan kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine işarettir.

Kahve falında sübhaneke duasını okumak sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine ve böylece kendince bir olgunlaşma yaşayacağına delalettir.

Kahve falında ağlarken dua etmek çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına alamet eder.

Kahve falında bir erkeğin dua ettiğini görmek hayıflanacağına, kişinin mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uçarken dua okumak kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yatıra dua etmek mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, girdiği her işte çok başarılı olacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine inanılır.

Kahve falında hatim duası görmek iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yağmur duası yapmak önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, onlarla hasret giderip, bol bol sohbet edip, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına yorulur.