Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birini camiye girerken görmek

Kahve falında birini camiye girerken görmek zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, yaşam standartlarının artacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine tabir olunur.

Kahve falında birini camiye girerken gördüyseniz:

  • Gereken enerjiyi bulmak için hayatınızda biraz yer açmanız gerekecek.

Kahve falında ulu cami görmek imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, günahlarına tövbe edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında cami önünde dua etmek yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cami içi görmek şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, kişinin kendisini paraşütle ıssız bir adaya düştüğünü görmesi ise, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında cami avlusunda yatmak anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında cami avizesi görmek endişe duyulan bir hastalığın aile bireylerinden birinde baş göstereceğine, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında karanlık cami görmek sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında cami avlusunda abdest aldığını görmek geçirilen zor günlerin unutulacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine işaret eder.

Kahve falında cami yangını görmek güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine alamet eder.