Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağır çuval taşımak

Kahve falında ağır çuval taşımak sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, rahat şekilde geçineceğine, kendisini hiç olmadığı kadar kötü durumlara sürükleyip işlerini çok büyük sıkıntılara sokacağına, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, başa iş açacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına delalet eder.

Kahve falında ağır çuval taşımak gördüyseniz:

  • Anlaşmalar sonuçlanabilir, evraklar imzalanabilir ya da yeni fikirler için yatırımlar söz konusu olabilir.

Kahve falında ağır çuval taşımak tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına yorulur.

Kahve falında ağır bavul taşımak bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getirmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında ağır bebek taşımak kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ağır yük taşımak daha büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağır bir şey taşımak başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına işarettir.

Kahve falında ağır çanta taşımak sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine ve bu nedenle ele güne muhtaç olacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sırtında ağır yük taşımak kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ağır valiz taşımak mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına delalet eder.