Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında zifiri karanlık görmek

Kahve falında zifiri karanlık görmek hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine, elinin bollaşacağına, rahat edeceğine, çok büyük zararlara uğrayacağına, bu zararlardan ötürü kendisini çok büyük bir boşlukta göreceğine, ettiği bütün duaların kabul olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında zifiri karanlık gördüyseniz:

  • Aradığınız desteği bulmak veya istediğiniz saygıyı görmek istiyorsanız, size karşıt görüşleri olan kişilerle yüzleşmelisiniz.

Kahve falında zifiri karanlıkta kalmak makamının tehlikeye gireceğine, sohbetinin bozulacağına işarettir.

Kahve falında zifiri karanlık görmek aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına inanılır.

Kahve falında zifiri karanlıkta yürümek problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine nadiren de iş kaynaklı sıkıntılar yaşayacağına, iyi halini yitireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında karanlık göl görmek refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında karanlıkta at görmek iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında karanlık eve girmek yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında karanlıkta eşek görmek uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına tabir olunur.

Kahve falında karanlık ve aydınlık görmek sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, kazanca kavuşacağına yorulur.