Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüzünün görmek

Kahve falında yüzünün görmek sıkıntılı ve zor günler geçireceğine fakat yalnız kalmayacağına, makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, hasta olanın da iyileşeceğine, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, zor bir işe girileceğine, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, çok mutsuz olacağına tabir olunur.

Kahve falında yüzünün gördüyseniz:

  • Tüm paranızı harcamanız sıkıntı yaratabilir.

Kahve falında çok güzel yüz görmek arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yüze bal sürmek uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına delalettir.

Kahve falında havuzda yüzemediğini görmek atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında insanın yüzünü görememek çok zor bir yoldan geçeceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine yorulur.

Kahve falında traşlı yüz görmek çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına delalet eder.

Kahve falında yüzünün temiz olduğunu görmek suç işleyeceğine, dertlerin biteceğine, mevki makam sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzünün kırıştığını görmek zor günlerde insanlara yardım edeceğine, beden sağlığının zarar göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yüzü kirli görmek kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine tabir olunur.